درباره ما

تاریخ آخرین بروزرسانی: ۱۰:۲۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۵

چند کلمه درباره ما

فاربیت سیستم تبلیغات کلیکی هوشمندی است که هزینه تبلیغات شما را به حداقل و بازدهی بالایی می رساند با این تفاوت، شمارش کلیک ها با کیفیت بالا و حداقل هزینه پایین برای شما به ارمغان می آورد.

باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب و کار‌ها ترویج می دهیم.

ما تیمی متشکل شده از افرادی با تخصص و علاقه مند و تشنه بروز ماندن به تکنولوژی روز و با روحیه کار تیمی بالا هستیم. فاربیت بر پایه اصول مشتری محوری، شفافیت و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی می باشد. با باور این ارزشهای سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، به ارزش های ساز‌مانی مان پایبندیم.

 

برای داشتن بهترین تیم، ما باور رسیدن به موفقیت و رشد، شفافیت و احترام در ارتباطات و فعالیت ها، تلاش در سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود را گسترش دادیم. مجموعه ما با رویکرد ارائه بسترهای مناسب به منظور گسترش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در همین راستا قرار گرفت. هم اکنون فاربیت با بیش از چندین میلیون مخاطب به مدد تجربه و همگام با پیشرفت فناوری، فراهم‏ آوردن تجربه کاربری بهینه در این حوزه قرار داده است. تیم ما در تلاش است تا با ارائه فناوری های نوین، سرویس های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مورد نیاز کاربران فارسی زبان را تأمین کرده و با ارائه تجربه کاربری مطلوب به ارزش آفرینی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی بپردازد.

ویژگی های ما

تمام سعی تلاش خود را جهت بهبود در اثر بخشی تبلیغات مشتریان و جلوگیری از هدر رفتن کلیک ها در این سیستم را انجام داده است. این قول را به شما می دهیم فقط با یک بار تبلیغات در سامانه فاربیت برای همیشه مشتری دائمی شوید.
  • وجدان کاری

    احساس تعهد داخلی به منظور رعایت الزاماتی که در ارتباط با کار مورد توافق قرار گرفته است

  • اخلاق کاری

    واقعیت اینجاست که کار، بدون چاشنی اخلاق راه به جایی نخواهد برد! در محیط کاریمان، اخلاق حرفه ای را رعایت می کنیم تا درهای موفقیت همیشه به رویمان باز باشد.

  • هوش اخلاقی

    ما ظرفیت و توانایی درک درست از خلاف، داشتن اعتقادات اخلاقی قوی و عمل به آنها و رفتار در جهت صحیح و درست را تلاش کردیم تا الگویی نمونه باشیم.

چرا ما را انتخاب کنید

برای داشتن بهترین تیم، ما باور رسیدن به موفقیت و رشد، شفافیت و احترام در ارتباطات و فعالیت ها، تلاش در سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی خود را گسترش دادیم.

مشتری محوری

مشتری محوری یعنی همیشه حق با مشتری است و در این زمینه همواره تلاش برای افزایش رضایت مندی مشتریان کرده ایم و خواهیم کرد.

شفافیت

ارزش صداقت و شفافیت کاری همان دو کلمه که بسیار در جوامع امروزی تکرار می شود و با این حال کمتر کسی بر اساس آنها عمل می کند. ولی ما سعی خود را در پیشبرد آن ایجاد می کنیم.

احترام

احترام را در ارتباطات و فعالیت هایمان ایجاد می کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه ی اعضا و زیر مجموعه هایمان اتفاق بیفتد.

گسترش دانش

ما تلاشمان را می کنیم که سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را با سرمایه گذاری در سطح کلان بهبود بخشیم.

توجه به مسئولیت های اجتماعی

ما نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بی تفاوت نیستیم. یعنی مجموعه وظایف و تعهداتی که یک سازمان باید در حفظ و کمک به جامعه انجام دهد.

تعهد به مسئولیت های اجتماعی

تعهد به مسئولیت اجتماعی یکی از شاخص های نظارت و ارزیابی عملکرد تیم ما قرار دارد تا از یک سو موجب همسویی منافع اقتصادی و از سویی دیگر سبب توفیق، رشد و پایداری کسب و کار شود.

تهران - میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی -
کوچه مهدیزاده - پلاک 27 - واحد 12

تماس با ما