شرايط و قوانين

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۴:۰۸:۴۶ - ۹۶/۰۸/۲۸

تمامی فعالیت و روال کار آژانس تبلیغاتی فاربیت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

توافقنامه كاربر

برای استفاده از خدمات و امكانات سایت farbit.net لازم است كه مفاد این توافقنامه و قوانین را كه در ذیل آمده است بطور كامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن اعلام می دارید. استفاده از خدمات سایت و به این معناست كه كاربر ضمن مطالعه كامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امكانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

عضویت در سایت

۱- کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

۲- جهت استفاده از خدمات سایت، شما باید در سایت عضو شوید. مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و فاربیت مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.

۳- کاربرانی كه تمایل به عضویت در فاربیت دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شركت و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.

۴- كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل و انتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

۵- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

قوانین آگهی دهندگان

کمپین تبلیغ دهندگان باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت جهت نمایش تایید نخواهد شد:

۱- برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.

۲- جزو سایت یا کانال های قمار، شرط بندی و موارد ممنوعه که مغایر قوانین وضع شده جمهوری اسلامی نباشد.

۳- تبلیغ کانال ها یا سایت های مستجهن نباشد

۴- تبلیغ کالاهای غیر متعارف با زد ارزش های اسلام نباشد

نکته: آگهی دهنده می پذیرد که محتوای تبلیغات، طبق قوانین آژانس تبلیغاتی فاربیت تایید و اصلاح می‌گردد.

استرداد وجه

۱- چنانچه بعد از پرداخت هزینه کمپین تبلیغاتی، کارشناسان فاربیت به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین وضع شده باشد، کلیه وجه واریزی به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

۲- به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر، مبالغی که از طریق افزایش وجه به حساب کاربری اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد. مگر اینکه به وسیله تیکت با کارشناسان مالی مکاتبه شود و در تصمیم نهایی مبلغ فوق فقط به شماره کارتی که خرید انجام شده برگشت داده شود.

۳- لغو کمپین تبلیغاتی باید قبل از تایید نهایی با فعال شدن اعلام شود. در غیر این صورت پس از پرداخت کمپین و فعال شدن تبلیغات، امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

قوه قهریه

۱- کاربر با ثبت نام در سایت فاربیت می پذیرد که قوانین و مقررات آژانس تبلیغاتی فاربیت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سایت فاربیت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آژانس تبلیغاتی فاربیت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۳- این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

۱- شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

۲- آژانس تبلیغاتی فاربیت از شنیدن هرگونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید آژانس تبلیغاتی فاربیت به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

۳- آژانس تبلیغاتی فاربیت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

  • لوگو1
  • لوگو2
  • لوگو3
  • لوگو4
  • لوگو5
  • لوگو6

تماس با ما