کسب درآمد برای مدیران کانال ها

اگر شما هم یکی از مدیران کانال ها یا گروه ها هستید و مایل به درآمد از طریق سیستم تبلیغات کلیکی فاربیت هستید
پیشنهاد می کنیم از سیستم کسب درآمد کلیک امتحان کنید

گزارش لحظه ای

جزئیات لحظه از کلیک های انجام شده به صورت روزانه و ساعتی و مشاهده اطلاعات فنی کامل هر کلیک شامل مرورگر، سیستم عامل، اندازه صفحه نمایش و آی پی قابل بررسی می باشد.

تسویه روزانه

فاربیت به صورت مرتب و منظم روزانه یک مرتبه با شما تسویه انجام می دهد. شما می توانید در آمد خود را روزانه درخواست دهید تا از طریق انتقال شبکه پایا یا به صورت کارت به کارت در سریع ترین زمان ممکن به حساب بانکی شما منتقل شود.

کلیک های واقعی

تمامی کلیک های انجام شده از سوی بازدیدکنندگان به حساب شما بدون هیچ کم و کاستی لحاظ می شود و فقط کلیک های تکراری برای شما جزو درآمد لحاظ نمی شود.

اطلاع از درآمد

شما از دو طریق حساب کاربری سایت و روبات تلگرامی فاربیت می توانید از درآمد لحظه ای خود اطلاع پیدا کنید و تمامی درآمدها در آخرین ساعات روز به حساب کاربری شما جهت درخواست درآمد اضافه می شود.

بیشترین میزان سودهی

در سیستم تبلیغاتی فاربیت، درآمد حاصل از کمپین های تبلیغاتی 15 الی 30 درصد سهم فاربیت و از 70 تا حداکثر 85 درصد درآمد به حساب شما انتقال پیدا می کند و این درآمد متغیر هست و بستگی به هزینه اولیه کمپین تبلیغاتی می باشد.

تبلیغات هدفمند

یکی از دغدغه مدیران کانال ها در رابطه با تبلیغات هدفمند هست. فاربیت تمام تلاش خود را می کند تا تبلیغات هدفمند و درستی را در رابطه با موضوع کانال برای شما ارسال کند تا ارزش افزوده ای برای اعضای کانال شما و روشی برای درآمد و کلیک بالاتری باشد.

شما هم به جمع تبلیغ کنندگان بپیوندید

آیا از پتانسیل کانال خود برای کسب درآمد از نمایش تبلیغات به درستی استفاده می کنید؟ اگر به دنبال کسب درآمد از کانال خود هستید و نگران جذب آگهی دهنده برای نمایش تبلیغات در کانال خود می باشید، ما با در اختیار داشتن طیف وسیعی از آگهی دهندهگان این دغدغه را برای شما بر طرف می کنیم.

اعضای سایت

۹۴۹

تعداد کانال ها

۴۲۲

تعداد اعضای کانال ها

۷۹۱,۴۴۷

تعداد کلیک ها

۳۵,۹۵۷