به صرفه و هوشمندانه تبلیغ کنید

شما تقریبا با هر بودجه ای می‌توانید تبلیغات کلیکی را شروع کنید. می‌توانید در شبکه‌ای به گستردگی هزاران کانال تلگرام، هوشمندانه تر و با بودجه تبلیغاتی کمتر، تبلیغات آنلاین را تجربه کنید.در سامانه فاربیت کمپین خود را به نحوی که می‌خواهید طراحی و تنظیم و کنترل کنید، انواع هدفگذاری را در کمپین اعمال کنید و با تکیه بر تکنولوژی تشخیص کلیک‌های غیر حقیقی بیشترین بهره را از این نوع تبلیغات ببرید.
 • پنل کاربری جامع مدیریت کمپین

  در پنل کاربری تبلیغ دهندگان، فاربیت به شما بطور لحظه تعداد بازدید کنندگان و کلیک های صورت گرفته را به صورت دوره ای یا ساعتی نمایش می دهد. در بین این آمار حتی شما از کلیک های غیرفابل شمارش نیز اطلاع پیدا می کنید.

 • تبلیغ از طریق هدف گذاری دقیق

  در صورتی که با هدف گذاری موضوعی یا استان خاصی، برند خود را برای تبلیغ انتخاب نمایید. می توانید در سریع ترین زمان ممکن به مشتری دلخواه خود دست پیدا کنید.

 • شیوه تبلیغات صحیح

  اگر کالا یا برند خود را برای تبلیغا انتخاب می کنید سعی کنید با کلمات کمتری و با تصویر زیبایی حس تبلیغ یا برند خود را به بازدید کننده القا کنید.

 • گستردگی نمایش تبلیغات

  در آخر، همه استراتژی های تبلیغاتی نیازمند شبکه ای گسترده و با کیفیت برای انتشار تبلیغ است. شبکه گسترده تبلیغاتی در دسته بندی های متنوع به شما به عنوان تبلیغ کننده این امکان را می دهد تا مرتبط ترین مشتری خود را بیابید و بالاترین نرخ CTR و EPC را بدست آورید.

 • با هر بودجه ای شروع کنید

  در تبلیغات کلیکی فاربیت، بازدید از تبلیغات شما در کانال های تلگرام رایگان است و هیچ هزینه ای را برای شما محاسبه نمی کند. تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. تنها کافی است تصمیم بگیرید و برای شروع بودجه ای را متناسب با اهداف خود در نظر بگیرید.

 • به روز و مطمئن تبلیغ کنید

  سامانه فاربیت الگوریتم خود را به شیوه ای ساخته که کلیک های حقیقی و کلیک های تکراری یا کلیک های اسپم را شناسایی و از هم تفکیک می کند و به همین دلیل تمام شمارش کلیک ها به صورت استاندارد و غیرقابل دور زدن می باشند.

تعرفه تبلیغاتی

ما تبلیغات شما را در کانال های مختلف نمایش می دهیم. شما تنها زمانی هزینه ای پرداخت می کنید که روی تبلیع شما کلیک شود. همچنین باید بدانید، در تبلیغات کلیکی نمایش تبلیغ هایتان یا مدت زمان کمپین برایتان هزینه ای دربر نخواهد داشت.

تعرفه تبلیغات بازدیدی و کلیکی

هزینه ی هر کلیک روی تبلیغات شما می تواند بر اساس انتخاب تبلیغات کلیکی، تبلیغات بازدیدی، تبلیغات موضوعی و تبلیغات استانی متفاوت باشد.


قیمت انواع کلیک ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید: (قیمت کلیک‌ها در پنل کاربری‌ نیز قابل دسترس است؛ با ورود به بخش تبلیغ دهنگان و قسمت ایجاد کمپین، با انتخاب نوع تبلیغات به صورت کلیکی یا بازدید و با انتخاب تبلیغات استانی یا موضوعی قیمت کلیک خود را مشاهده کنید)

تعرفه تبلیغات کلیکی

نحوه نمایش تعداد حداقل کلیک قیمت پایه موضوعی استانی
قیمت هر کلیک ۵۰۰ کلیک ۲۰۰ تومان ۲۸۰ تومان ۲۵۰ تومان