تبلیغات در App Store

تبلیغات در App Store چرا و چگونه انجام میشود؟

تبلیغات در App Store چرا و چگونه انجام میشود؟

طبق آمار های رسمی در سال گذشته ۱۰۱ میلیارد دلار برای تبلیغات اپلیکیشن های موبایل mobile ads در سطح جهان هزینه شده است.

این موضوع جای تامل دارد زیرا این مبلغ تقریبا ۵ برابر برآورد سال ۲۰۱۲ می باشد. علاوه بر این انتظار می رود که این میزان افزایش خود را ادامه دهد حتی اگر سرعت رشد آن کمی کاهش یابد.

در بحث تکامل بازار و رقابت شدیدی که درجریان است، شناسایی موثرترین روشهای تبلیغات اپ های موبایل، برای افزایش نصب اپلیکیشن برند شما بسیار حیاتی است ، علاوه بر این باید با روند های جدید در کانال های تبلیغاتی جدید نیز همراه بود، مانند تبلیغات در بخش جستجوی اپل (اپ استور)  “Apple Search Ads”

خب دقیقا چطور این کار را انجام می دهید؟

در اینجا تاکتیک های کلیدی برای انتخاب کانال مناسب برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اپ موبایل و جذب بهترین منابع و ابزار ممکن آورده شده است.

مروری بر تبلیغات اپ موبایل

چگونه میتوان یک اپ App را تبلیغ کرد؟

ده ها روش برای تبلیغ یک اپلیکیشن وجود دارد. با این حال، بیشتر ناشران اپ با کانال های تبلیغاتی زیر کار می کنند:

تبلیغات جستجوی اپل: این یک روش ساده و کارآمد برای تبلیغ اپ های iPhone و iPad در فروشگاه اپ استور است.

تبلیغات سنتی: از تبلیغات درون برنامه(اپ) تا پیشنهاد تخفیف در صورت دانلود یک اپ.

بهینه سازی App store (ASO): این روش تنها در مورد بهینه سازی کلمات کلیدی نیست. همیشه فضایی برای بهبود صفحه در فروشگاه اپ استور یا گوگل پلی نیز وجود دارد. گرفتن تست A / B از اسکرین شات ها، آیکون ها، توضیحات کوتاه و سایر عناصر فروشگاه همیشه ایده خوبی است.

رسانه های اجتماعی : از حضور ارگانیک و تبلیغات در فیسبوک، تبلیغات در توییتر و اینستاگرام تا سایر تبلیغات کلیکی در پلتفرم های اجتماعی؛

PR: معرفی و تبلیغات اپلیکیشن بصورت گزارش های خبری و انتشار آن در قالب رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های پربازدید و سایت های خبری پربازدید در حوزه فناوری و لایف استایل.

تأییده افراد بانفوذ: پیشنهاد از طرف یک صاحب نظر که با هدف جمعیت شناسی شما منطبق باشد ممکن است واقعا موثر واقع شود که درواقع به نوعی اینفلوئنسر مارکتینگ محسوب میشود.

Apple Search Ads

تبلیغات جستجوی اپل به عنوان یک کلید موفقیت در جستجوی اپ استور

اپل تبلیغات جستجوی اپ استور، را همراه با iOS 10 در سال ۲۰۱۶ رونمایی کرد. طبق این روند، ناشران در نهایت فرصتی برای تبلیغ اپ های خود در خودِ اپ استور بدست آوردند. بدون شک، این راهکار فوق العاده است چراکه بیش از ۶۵ درصد از دانلود ها به طور مستقیم از جستجوهای درون فروشگاه انجام می شوند.

اصول کار با تبلیغات جستجوی اپ استور شبیه به تبلیغات گوگل داینمیک (Google Dynamic) هستند. در نهایت، تبلیغ شما در بالای نتایج جستجوی اپ استور نمایش داده خواهد شد، که فراداده های اپ شما توسط الگوریتم اپل پردازش می شود و تعیین می شود که تا چه میزان تبلیغ اپ شما با جستجوی یک فرد در فروشگاه مرتبط است.

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

دسته‌ها

دسته‌ها