شرایط و قوانین

قوانین جمهوری اسلامی ایران - شرکت فاربیت

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

تمامی فعالیت و روال کار آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

قانون تجارت الکترونیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت خود را ملزم به رعایت  قانون قانون تجارت الکترونیک میداند و قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار میدهد

حمایت از حقوق مصرف کننده

آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت خود را ملزم به رعایت  قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میداند و همواره بر این امر تاکید و همیت دارد

خط مشی

تمامی فعالیت و روال کار آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

توافقنامه کاربر

برای استفاده از خدمات و امکانات سایت farbit.net لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمت ها و بخش ها آن اعلام می دارید. استفاده از خدمات سایت و به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

بند ۱

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

بند ۲

جهت استفاده از خدمات سایت، شما باید در سایت عضو شوید. مسئولیت حفاظت از کلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و فاربیت مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام کاربری و رمز عبور شخص شما مسئول کلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.

بند ۳

کاربرانی که تمایل به عضویت در فاربیت دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شرکت و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق کلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.

بند ۴

کاربران عضو حق واگذاری، اشتراک و نقل و انتقال بخش یا همه حسابهای کاربری خود را به شکلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

بند ۵

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

قوانین آگهی دهندگان

کمپین تبلیغ دهندگان باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت جهت نمایش تایید نخواهد شد :

 1. برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
 2.  جزو سایت یا کانال های قمار، شرط بندی و موارد ممنوعه که مغایر قوانین وضع شده جمهوری اسلامی نباشد.
 3.  تبلیغ کانال ها یا سایت های مستجهن نباشد
 4.  تبلیغ کالاهای غیر متعارف با زد ارزش های اسلام نباشد

نکته:  آگهی دهنده می پذیرد که محتوای تبلیغات، طبق قوانین آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت تایید و اصلاح می‌گردد.

استرداد وجه

 1. چنانچه بعد از پرداخت هزینه کمپین تبلیغاتی، کارشناسان فاربیت به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین وضع شده باشد، کلیه وجه واریزی به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.
 2.  به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر، مبالغی که از طریق افزایش وجه به حساب کاربری اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد. مگر اینکه به وسیله تیکت با کارشناسان مالی مکاتبه شود و در تصمیم نهایی مبلغ فوق فقط به شماره کارتی که خرید انجام شده برگشت داده شود.
 3.  لغو کمپین تبلیغاتی باید قبل از تایید نهایی با فعال شدن اعلام شود. در غیر این صورت پس از پرداخت کمپین و فعال شدن تبلیغات، امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

قوه قهریه

 1. کاربر با ثبت نام در سایت فاربیت می پذیرد که قوانین و مقررات آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سایت فاربیت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 2.  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 3.  این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

 •  شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

 •  آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت از شنیدن هرگونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

 •  آژانس دیجیتال مارکتینگ فاربیت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پرسش های متداول

دسته‌ها